dj Megagirl On Tha Move

Witamy

Biografia

Witamy na stronie DJ Megagirl.

Jestem Widia lub DJ Megagirl. Hinduski, Zachodniofryzyjski, Enkhuizerse female dj. Urodzony i wychowany w Enkhuizen / Holandia.

Jestem także prezesem Stichting Entertainment & Cultuur West-Friesland oraz organizatorem wydarzeń, w tym Halloweenfair West-Friesland Festival w Bovenkarspel.

Zacząłem w 2003 roku jako Dj Megagirl i organizator wydarzeń. Moje pierwsze odtwarzacze jaki kiedykolwiek północy gwintowane na głowie i wydawało się być obrotnice starych dyskoteka Bachus Enkhuizen a później dostałem odtwarzacz CDJ na moje urodziny.

To było jedno z moich marzeń, aby grać muzykę publiczną od dzieciństwa.

Można powiedzieć, że EDM, House i Latin House były moimi głównymi stylami w ostatnich latach, ale teraz Technohouse i Progressive są szaleni, aby się odwrócić.

Moja muzyka jest trochę twarda i mocna z kobiecym akcentem, ale także wesołą, uplifingową i podłogową. Popularny i niepopularny mix z wokalem i bez wokali, które możesz znaleźć u mnie. Zainspirowany wieloma didżejami i producentami, ale przede wszystkim jestem znany z widocznego mojego rozpoznawalnego stylu.

Można powiedzieć, że jestem całkowicie pasjonatem DJ Megagirl. Po prostu rozkwitam od muzyki i wydajności. Najlepsze jest to, aby publiczność była zadowolona z mojej muzyki. Kiedy tak się dzieje, mam czas w moim życiu.

Dlatego też wchodzę w interakcję z publicznością i nie jestem DJ-em ego.

Otrzymuję rezerwacje imprez (biznesowych), imprez i klubów w całej Holandii, a czasami poza nią. Najbardziej znane występy to Crazyland, Bloemendaal, Catacombe, Le Baron, Holland Casino Enschede i Nagrody Enercup. Oczywiście moja lista jest bardzo długa, a poprzednia to niewielka selekcja. Często czasy są w prime time.

Prowadziłem także około 13 internetowych stacji radiowych, ale niestety nie mam już czasu.

Nie było mnie przez jakiś czas, ale wróciłem! Możesz założyć, że w przyszłości usłyszysz więcej o DJ Megagirl.

Chcesz więcej informacji lub zarezerwować mnie?

Wyślij wiadomość do djmegagirl@gmail.com

www.djmegagirl.eu

www.facebook.com/djMegagirl

https://www.facebook.com/djMegagirlFanpage

0 Replies to “Witamy”

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *